29 Ekim 2014 Çarşamba

Roger Hobbs’tan Polisiye Kitap Sevenler İçin Harika Bir Öykü Hayalet Adam

Roger Hobbs’tan Polisiye Kitap Sevenler İçin Harika Bir Öykü Hayalet Adam

Roger Hobbs’ e ait olan Hayalet Adam son zamanların en popüleri olduğu ve en çok okunanlar arasında yer aldığı Polisiye Roman türlerinden. Macera ve gerilim arayanların bir solukta okuyabileceği ve aynı zamanda başladığınız andan itibaren merakınızı hep ön planda tutacak sürükleyici bir kitap sizleri bekliyor.
roger hobbs hayalet adam
Yazarı olan Roger Hobbs kitabında kurgu yeteneğini ve üslubunu kullanmada her zaman başarıyı yakalayabilmiş başarılı yazarlardan. Kitabı okurken adeta o karmaşık ama heyecan verici olaylar içinde kendinizi bulacaksınız.

Hayalet Adam’la Maceralı bir Serüven Sizleri Bekliyor

Akıl oyunlarının ve kaosun birleşimi olan kitaptan çok şey öğreneceksiniz. Her şey tersine giden bir soygun işini tamamlamaya başlayan Hayalet Adam’ın arkasında durmadan onu takip eden ve başını kopartıp atmayı bekleyen bir adamla da başı dertte ve sadece kırk sekiz saati var. Onu yakalamak o kadar kolay değil ve bu işi artık meslek haline getirmiş bu zamana kadar hiç sorguya alınmamış bir karakterle karşı karşıya kalacaksınız.
Her konuşmalarından sonra yakalanmamak için telefonunu değiştiren ve hiç bir yerde parmak izine rastlamak mümkün değil çünkü o önlem almak için ve aynı zamanda acı da duymadığı için her seferinde parmak uçlarını yakıyor. Kimi kimsesi olmayan yalnız yaşayarak hayatına devam eden ve aynı zamanda soygun işleri dışında kitap çevirisiyle de uğraşan bir adam. Okuduğunuzda herkesin aklına gelebileceği gibi sizlere de bu adamın para için soygun yaptığı gelebilir oysa ki o sadece macera arayan bir özelliğe sahip.
Share:

0 yorum:

Yorum Gönder