Aradığınızı Bulacaksınız...

LEYLEKLERİN UÇUŞU (JEAN CHRISTOPHE GRANGE)

LEYLEKLERİN UÇUŞU


Louise, doktorasını tamamladıktan sonra gerçek hayata atılmak ister. Diplomat ailesi, arkadaşları Max Böhm adlı bir kuş bilimciye, Louis’in geçmişinden ve isteğinden bahsederek, araştırmalarında yardımcı olmak amacıyla oğullarını tavsiye ederler. Max Böhm, çok uzun yıllardır leyleklerle ilgili araştırmalar yapmakta ve özellikle leyleklerin göç yollarını incelemektedir. Louise ile görüşen Max Böhm, ondan leyleklerin göç yollarını takip etmesini istediğini belirtir. Bu işle ilgili tüm masraflar ise ALKD adlı bir dernek tarafından karşılanacaktır. Her yıl düzenli olarak göç yollarını takip eden leyleklerden bir bölümü o yıl gelmemiştir. Max Böhm, Louise’den bu olayın sebebini öğrenmesini istemektedir. Max Böhm ve Louise, yolculuk öncesinde ayrıntıları tekrar görüşmek üzere ayrılırlar.

Louise leyleklerin göç yolunu takip etmek için pek çok ülkeye giriş yapar. Ancak güzergâh boyunca karşısına çıkan kalpleri çıkarılmış cesetler olayın gerisinde çok daha korkunç gerçeklerin olduğunu gösterir.
Share on Google Plus

About İbrahim Can Gezer

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment

0 yorum:

Yorum Gönder