29 Ekim 2014 Çarşamba

Bilgisayarı kasmayan etkili bir güvenlik programı!

AVG Internet Security 2014 Türkçe

avg internet security online internet guard spam malware trojan killer 1
Bugün sizlere uzun süredir kullandığım 2 tane gerçekten işe yarayan “güvenlik” programından biri olan AVG Internet Security ‘den bahsedeceğim. Gerek meraktan gerek de ihtiyaçtan dolayı birçok program denemiş birisi olarak sizin de bu bilgiden yararlanmanızı isterim.Gelelim AVG ‘nin özelliklerine:
*Çevrimiçi olduğunuzda güvenli bir şekilde gezinmek, arama yapmak, dosya indirmek, bankacılık işlemleri ve alışveriş yapmak istediğinizi biliyoruz. En gelişmiş koruma ürünümüz olan AVG Internet Security ile endişe duymadan çevrimiçi deneyim yaşayabilirsiniz. AVG Internet Security’nin birden fazla koruma katmanı kimlik hırsızlığı, istenmeyen e-posta veya virüsler için artık endişelenmemeniz gerektiği anlamına gelir ve AVG, üstelik zararlı siteleri yanlışlıkla ziyaret etmenizi bile önleyecektir.
*AVG Internet Security bilgisayarınızı yavaşlatmayan, daha hızlı ve daha akıllı bir güvenlik programıdır.
*AVG ’nin yeni Identity Protection teknolojisi sayesinde çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi ve alışverişlerinizi kimlik hırsızlığından korkmadan güvenli bir şekilde yapın.
*LinkScanner® siz bir bağlantıya tıklamadan önce gerektiğinde web sayfalarını kontrol eder böylece internette güvenle gezinebilir ve arama yapabilirsiniz.
*Fotoğraflarınızı ve diğer dosyalarınızı kazayla virüs bulaşma riski olmaksızın arkadaşlarınızla “Anlık Mesajlaşma ve sosyal ağlar” üzerinden paylaşın.
*Müzik ve uygulamaları güvenle indirin.
*Gelen kutunuzu kimlik avcılarından, dolandırıcılardan ve istenmeyen e-posta göndericilerinden koruyun  böylece e-postanızı arkadaşlarınızla ve ailenizle haberleşmek için rahatça kullanın.
*Gelişmiş virüs tarayıcısı ile sürekli yüksek hızda tarama performansının keyfini yaşayın.
- See more at: http://www.tecrubelikutuphane.com/avg-internet-security-2014-turkce/#sthash.pqiBuQRA.dpuf
Share:

0 yorum:

Yorum Gönder